Закладки

Політика безпеки

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності включає в себе положення щодо отримання, обробки та захисту персональних даних клієнта, які інтеренет-магазин TeploPRO отримує за допомогою мережі Інтерент через сайт розташований на доменному імені teplopro.com.ua, його субдоменах, програмах та продуктах.

TeploPRO відповідально ставиться до дотримання права на конфіденційність персональних даних кожного відвідувача сайту teplopro.com.ua.

Адміністрація інтернет-магазину TeploPRO гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, яку отримано від зареєстрованого користувача за допомогою Інтернет-мережі.

Користуючись послугами інтернет-магазину, користувач надає згоду на використання своєї інформації відповідно до цієї політики. Тому магазин рекомендує ознайомитися із нею. У разі виникнення питань радимо звернутись до менеджера служби підтримки за адресою: online@teplopro.com.ua.

Зазначаємо, що у випадку внесення змін стосовно дотримання правил конфіденційності, адміністрація сайта опублікує нову версію правил на цій сторінці. У випадку значних змін магазин проінформує клієнта про ці зміни у Політиці безпеки, опублікувавши відповідне повідомлення на сайті teplopro.com.ua із зазначенням дати останнього оновлення. Для власної обізнаності щодо оновлень рекомендуємо регулярно перевіряти дану інформацію.

У цьому документі викладена політика в області дотримання конфіденційності, дані детальні роз'яснення щодо використовуваного порядку збирання та обробки персональних даних відвідувачів сайту teplopro.com.ua, із використанням мережі Інтернет та інших електронних мереж зв’язку.

Зверніть увагу! Перед переглядом цього сайту слід уважно ознайомитися із зазначеними нижче умовами. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Умови використання сайту

Зазначена на цій сторінці Політика конфіденційності отримання та обробки персональних даних зареєстрованого користувача відноситься сайту teplopro.com.ua.

Магазин TeploPRO  дозволяє відвідувачу переглядати і завантажувати матеріали, які розміщуються на сторінках сайту, виключно у некомерційних особистих цілях. Ознайомлення та загрузка інформації з сайту можлива  за умови збереження споживачем усієї інформації щодо авторського права та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та їх копіях.

Зазначаємо, що змінювати скопійовані матеріали з нашого сайту забороняється. Також  не можна поширювати та демонструвати ці елементи  у будь-якому вигляді , чи використовувати їх абияким іншим чином для суспільних або комерційних цілей.

Наголошуємо, що будь-яке використання узятих із сайту магазину TeploPRO матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Окрім того повідомляємо, що деякі філії та (або) програми TeploPRO можуть мати свою власну Політику конфіденційності, опубліковану на відповідних сайтах. Така Політика конфіденційності може відрізнятися від зазначеної на сайті teplopro.com.ua. Тому, якщо користувач звертається на такі сайти, то адміністрація TeploPRO наполегливо рекомендує ознайомитися із Політикою конфіденційності відвідуваного сайту.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги, розміщені на сторінках інтернет-магазину TeploPRO надаються у тому вигляді, як вони є і без жодних гарантій. Магазин не гарантує точності та повноти інформації, програм і послуг, що надаються на сайті. Відомості на даному сайті мають виключно інформативний характер. Будь-які зміни вносяться без попереднього повідомлення.

Зазначаємо, що TeploPRO залишає за собою право вносити зміни в матеріали, послуги і ціни без попереднього попередження споживача та у будь-який час.

У випадку наявності на сайті застарілих даних щодо матеріалів та послуг, магазин не зобов'язаний оновлювати їх.

TeploPRO не несе відповідальності та не контролює сайти третіх осіб, посилання на які можуть міститись на сторінках сайту чи соціальних мережах інтернет-магазина.

Політика конфіденційності отриманої інформації

Команда TeploPRO з усією серйозністю підходить до питання конфіденційності отриманої від користувача сайту інформації.

Реєстраційні дані користувача нам потрібні виключно для того, щоб менеджери мали змогу зв'язатися із покупцем по телефону, оформити замовлення та відправити посилку із продукцією за допомогою служби доставки.

Крім того, зареєструвавшись, клієнт може отримувати інформацію про всі новини магазину, а саме: нові надходження товару, акції та розпродажі, унікальні програми співпраці тощо.

Ми поважаємо недоторканність особистого життя споживача та докладаємо всіх зусиль, щоб особиста інформація зберігалася у найсуворішій таємниці.

Отримання персональної інформації

Інтернет-магазин TeploPRO може отримати персональну інформацію про клієнта за умови:

Щоб зареєструватися на сайті teplopro.com.ua, відвідувач має надати деяку персональну інформацію таку, як:

Надання цієї інформації на запит сайту здійснюється користувачем добровільно. Зазначена інформація має бути точною та достовірною.

Реєструючись у системі, клієнт погоджується із Політикою безпеки, захисту і збереження конфіденційності інформації.

Після вдалої реєстрації користувач отримуєте логін і пароль, за безпеку яких він несе відповідальність. Окрім того, він несе відповідальність за всі дії під отриманими логіном і паролем на сайті магазину. У разі втрати реєстраційних даних споживач має повідомити про це технічну службу підтримки.

Зауважимо, що вказані особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".

Менеджеру магазину необхідні контактні дані покупця для підтримання подальшого зв'язку з ним щоб надавати запитувані товари, послуги і технічну підтримку, сповіщати клієнта про зміни в роботі кур’єрських і поштових служб, вигідних нововведеннях, а також для налаштування розсилки рекламних пропозицій відповідно до вподобань і потреб споживача.

З метою спрощення технічної підтримки сайту, TeploPRO використовує фіксування даних адресів мережного протоколу ІР усіх користувачів сайту. Це робиться задля можливості запобігти, виявити чи вирішити технічні питання.

Зазначаємо, що магазин не збирає особисту інформацію про споживача, коли той відвідує наш сайт. Користувач може анонімно переглядати сайт.

Цілі збору особистих відомостей

Магазин може попросити відвідувача надати особисті дані при реєстрації, які будуть використані при обробці замовлення на сайті або для надання користувачеві доступу до спеціальної інформації.

Персональні дані необхідні для:

Щоб забезпечити клієнта інформацією конкретизованого спрямування, магазин може надсилати на вказаний при реєстрації е-mail інформаційні повідомлення, виключно за попередньої згоди відвідувача. За бажанням споживач може відмовитися від розсилки інформації у будь-який час.

Передача отриманої особистої інформації споживача

Будь-яка інформація, отримана магазином від споживача (історія відвідування, використовувані браузери та операційні системи тощо), не розповсюджується та  зберігається інтернет-магазин у цілковитій таємниці. Дані не розкриваються і не передаються  третім особам, окрім випадків, описаних законодавством України або у випадку добровільного погодження користувача на передачу інформації.

Частина персональної інформації може надаватися банку або платіжній системі. Це обумовлено процедурою переказу оплати у платіжній системі, послугами якої покупець бажає скористатися. Звертаємо увагу на те, що дані структури не можуть використовувати надану інформацію для сторонніх цілей, крім випадків, що описано в законодавстві України.

Захист особистої інформації

Інтернет-магазин TeploPRO використовує отриману інформацію про споживача виключно для цілей, зазначених вище у Політиці конфіденційності.

Магазин вживає усі необхідні заходи для збереження особистої інформації про користувача в таємниці. Крім того приймаються належні міри щодо захисту конфіденційності персональних даних споживача відповідно до порядку, що використовується для захисту даного типу інформації в існуючому діловому обороті.

TeploPRO вживає необхідні організаційні й технічні заходи для захисту особистої інформації клієнта від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

Інтернет-магазин вживає всіх необхідних заходів щодо запобігання збиткам або інших негативних наслідків, викликаних втратою або розголошенням ваших персональних даних.

Контроль персональної інформації

Користувач має право вільно:

Для здійснення контролю персональної інформації у системі реалізовані механізми верифікації особистих даних.

Звертаємо увагу на те, що користувач несе повну відповідальність за будь-які наслідки надання недостовірної особистої інформації.

За умови зміни особистих даних, користувач має самостійно виправити їх у системі, або звернутися до служби технічної підтримки щоб зробити коригування.

Комунікація зі споживачем

Після заповнення реєстраційної картки користувач отримує лист на електронну пошту для підтвердження успішності реєстрації. Крім того, споживач може отримувати інформацію від магазину за допомогою додаткових інформаційних сервісів.

Зворотній зв'язок і коментарі

Магазин TeploPRO зауважує, що звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, користувач несе відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, не порушує авторські права, не пропагує ненависть і дискримінацію до людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, не містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином не порушує чинне законодавство України.

Користувач погоджується з тим, що будь-яке його повідомлення TeploPRO може видалити без отримання на те згоди відвідувача. А також сайт може безоплатно використовувати це повідомлення на свій розсуд.

Зазначаємо, магазин не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачем на сайті.

Файли «cookies»

Інтернет-магазин TeploPRO використовує технологію «cookies», за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто зі споживачем. Ця технологія призначена для збору персональних даних клієнта таких, як:

Ці файли слугують для покращення а налаштування роботи сайту відповідно до потреб та запитів споживача. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком.

Зазначаємо, що інформація може бути автоматично зібрана при використанні підтримки «cookies».

Зібрані за допомогою файлів «cookies» дані отримуються у форматі, який не дозволяє ідентифікувати особу. Уся отримана інформація не передається стороннім компаніям та не використовується для здійснення небажаних розсилок інформаційного характеру.

Файли «cookies», що зберігаються на комп’ютері користувача містять не його ім’я, а виключно ІР-адресу. Після завершення сеансу перебування на сайті teplopro.com.ua вся інформація, що міститься у файлах «cookies», більше не доступна Інтернет-магазину.

Якщо користувач не бажає користуватися даною системою, то він може скористатися процедурою, закладеною у браузері, яка дозволяє відмовитися від «cookies». Але, відключення цих файлів унеможливить доступ до деяких функцій сайту, особливо тих, що вимагають авторизацію.

Повідомлення та розсилка

Магазин може відправляти повідомлення у відповідь на повідомлення, запити і скарги, які користувач надіслав через форму зворотного зв'язку і в процесі замовлення товарів або послуг, при управлінні замовленнями, видачі товарів, надання послуг.

Повідомлення можуть бути у вигляді e-mail-листів, повідомлень в Viber, SMS-повідомлень, повідомлень у мобільному додатку, повідомлень у веб-браузері.

Зазначаємо, що користувач  може самостійно управляти процедурою надходження повідомлень завдяки відповідним налаштування на сайті магазину.

Заключні положення

Звертаємо увагу, що магазин TeploPRO не орієнтований на відвідування дітьми віком до 13 років.

Адміністрація сайту залишає за собою право вносити зміни в умови Політики безпеки без попереднього попередження користувача. Відвідувач має самостійно стежити винесеними змінами.