Закладки

Блог

Водонагрівач непрямого нагріву: призначення і застосування
Водонагрівач непрямого нагріву: призначення і застосування

Питання гарячого водопостачання хвилює і об’єднує жителів міста та передмістя. Централізовані системи водопостачання до сих пір потребують щорічного обслуговування мінімум на два тижні, а по факту – на місяць, пощастить якщо у літній період. Що ж стосується мешканців приватного сектору, то нерідко їм власними силами доводиться вирішувати питання водопостачання своїх помешкань.

В обох випадках варто замислитися над рішенням придбання та встановлення персонального пристрою для нагріву води, яка використовується у побутових цілях. Один із економічно вигідних та простих у розміщенні й підключенні рішень виступає бойлер. Український ринок пропонує безліч бойлерів, що відрізняються за типами, принципами роботи, методами підключення, та, власне, брендами. У даній статті розглядаються бойлер непрямого нагріву. Їх головною перевагою визначається швидке нагрівання та можливість підключення приладу до різних видів нагріву.

Який саме бойлер непрямого нагріву обрати? Що варто зауважити при підключенні? Більш детально розглядаємо нижче.

Детальніше
Теплоізоляція трубопроводу: яку обрати?
Теплоізоляція трубопроводу: яку обрати?

Температурний режим українського клімату характеризується істотними коливаннями. Середня температура повітря у січні і лютому – одних із найхолодніших місяців, – коливається на показниках від -1 до -10 °С. Та бувають короткотривалі періоди різкого зниження температури до -20°С, у середньому. Улітку, у липні і серпні, температура може коливатися від +19 до +23 °С. Погодні умови 2021 року показують температурні рекорди спеки, що перевищують відмітку +30°С.

З огляду на такі кліматичні умови розумним і вигідним рішенням буде встановлення теплоізоляційних матеріалів для утеплення та захисту трубопроводу. Адже через доволі короткий проміжок часу умови навколишнього середовища змусять знову витрачати кошти на заміну труб, які постраждали через перепади температури.

Чи дійсно потрібно монтувати теплоізоляцію трубопроводів? Який матеріал для тепло- і шумоізоляції обрати? На які характеристики варто звернути увагу при покупці? Ці та інші питання розглянемо у даній статті.

Детальніше
Комфорт у деталях: кутник Rautitan RX для гіпсокартонних плит
Комфорт у деталях: кутник Rautitan RX для гіпсокартонних плит

Період ремонтів у самому розпалі. Одним із найважчих питань до сих пір залишається реалізація встановлення труб водопостачання у ванній кімнаті та вбиральні, особливо при встановленні біде, зливного баку, вмивальника тощо на гіпсокартонових конструкціях. Просте, але неочевидне рішення для виведення труб – кутник. Про нього далі детальніше.

Детальніше
Пінополістирол чи пінопласт: подібності та відмінності
Пінополістирол чи пінопласт: подібності та відмінності

Незважаючи на широкий вибір матеріалів для утеплення будинку, пінопласт та пінополістирол тримають лідируючі позиції серед покупців. Але, перед прийняттям зваженого рішення щодо придбання матів по конкретно заданим параметрам замовник зіштовхується із питанням поінформованості. На перший погляд, зазначені два матеріали не мають суттєвої різниці у характеристиках, але істотно відрізняються ціною.

То ж який матеріал для теплоізоляції кращий та чи варто переплачувати? Розглянемо ці питання у даній статті.

Детальніше
Вибір циркуляційного насосу: частотний чи енергозберігаючий?
Вибір циркуляційного насосу: частотний чи енергозберігаючий?

Ринок внутрішніх інженерних систем пропонує різноманітні моделі насосів, серед яких можна виділити дві ключові позиції – циркуляційний із частотним перетворювачем та циркуляційний енергозберігаючий насоси.

Який насос обрати? Як заощадити на витратах на електроенергію під час опалювального сезону? Чи виправдана підвищена вартість насосів? Знайдемо відповідь далі.

Детальніше
Як не варто обрати фільтр для води? Типові помилки при виборі фільтра
Як не варто обрати фільтр для води? Типові помилки при виборі фільтра

Широкий асортимент вибору водоочисних товарів може викликати паніку у малодосвідченого покупця. Та навіть якщо вже обрана певна модель, обійтись без помилок чи не попастись у руки шахраїв з реалізації підробок важко. То на що варто звертати увагу, аби купити якісний прилад за оптимальні гроші? Розглянемо далі декілька типових помилок користувачів аби убезпечити себе від них.

Детальніше
Як забезпечити економний та естетичний тепловий комфорт у житловому приміщенні?
Як забезпечити економний та естетичний тепловий комфорт у житловому приміщенні?

Кожні декілька років українці зіштовхуються із неприємними новинами про чергове подорожчання цін на опалення. Тому, все частіше при ремонті постає питання: як економити кошти під час досить тривалого опалювального сезону?

Крім того, прагнення до ідеального в українців теж не відняти. Не можна просто зробити ремонт «на віки» з точки зору міцності та витривалості матеріалів, слід ще і про естетику приміщення подумати на декілька років вперед.

Однак, що стосується внутрішніх інженерних систем згадані вище прагнення не мають підтвердження конструкторськими та дизайнерськими рішеннями. Досі у щойно відремонтованих квартирах чи приватних будинках можна зустріти новий, а то й дизайнерський радіатор, який приєднано до системи водопостачання за допомогою звичайних кулькових кранів. Вони можуть лише повністю перекрити водний потік, що надходить до опалювального приладу. Для економічного користування радіатором цього не достатньо, адже відсутня регуляція теплового потоку у приладі.

У чому переваги регулювання теплового потоку у радіаторі? Чому кульковий клапан небезпечний? Ці та декілька інших питань розглянемо у даній статті.

Детальніше
Як зробити відведення води з відкритої пласкої поверхні балкону або тераси?
Як зробити відведення води з відкритої пласкої поверхні балкону або тераси?

Балкон – це площадка неосяжних і постійних експериментів від народного будівництва. Кожен український балкон унікальний по своєму: пластиковий чи дерев’яний, сучасний чи ще з довоєнних часів, озеленений чи захаращений речами, засклений чи відкритий.

А от тераса – то великий не засклений простір, окрема кімната на відкритому повітрі, де можна влаштувати вечірку під відкритим небом щоб засмагати чи споглядати зорепад.

Ці дві будови поєднує одна спільна деталь – пласка підлога. Якщо тераса чи балкон відкритого типу, то їх атакують атмосферні опади у вигляді дощу, снігу і граду. Щоб тераса і балкон мали тривалий строк придатності і забезпечували комфорт перебування, слід виконати певні умови щодо відведення водних потоків з їх підлогового покриття. Тут на допомогу приходить незамінна річ – трап для збору води. Про нього далі і йтиме мова цій у статті.

Детальніше
TeploPRO про тепло: KAN-Therm Blue Floor
TeploPRO про тепло: KAN-Therm Blue Floor

Сезон ремонту відкрито! Не дивлячись на те, що попереду нас чекає літо, про тепло своєї квартири або заміського будинку потрібно попіклуватися заздалегідь.

Тепла підлога все більше набирає популярності в якості основної або допоміжної системи опалення житла, технічних або складських приміщень.

Але що таке тепла водяна підлога насправді? Чи можна ставити водяну теплу підлогу в квартирі?

Особливості теплої підлоги з водяним підігрівом, її переваги та недоліки розглядаємо на прикладі труби водопостачання Системи KAN-therm PE-RT Blue Floor далі в цій статті.

Детальніше
Що таке внутрипідложний конвектор?
Що таке внутрипідложний конвектор?

Конвектор або конвектор, вбудований в підлогу - це опалювальний прилад, який встановлюється в підлогу і виконує функцію обігріву приміщення шляхом природної конвекції або примусової, при додатковому оснащенні тангенціальним вентилятором. Джерелом тепла для внутріпольних конвекторів є теплоносій системи опалення.

Конвектор або конвектор, вбудований в підлогу - це опалювальний прилад, який встановлюється в підлогу і виконує функцію обігріву приміщення шляхом природної конвекції або примусової, при додатковому оснащенні тангенціальним вентилятором. Джерелом тепла для внутріпольних конвекторів є теплоносій системи опалення. Джерелом тепла для внутріпольних конвекторів є теплоносій системи опалення.

Детальніше