Закладки

Фільтри для питної води

Виробник
Тип
Тип картриджа
img
В наличии
img
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard 5-50
Код: MO550ECOSTD
Відгуків (2)
5 790грн 6 500грн
Тип компактні фільтри
В наличии
img
Компактний фільтр пом'якшення води Ecosoft FU1018CABCE
Код: FU1018CABCE
Відгуків (1)
27 990грн
Тип
В наличии
img
Фільтр знезалізнення і пом'якшення води Ecosoft FK1035CIMIXA
Код: FK1035CIMIXA
Відгуків (0)
19 990грн
Тип
В наличии
img
Компактний фільтр знезалізнення та пом'якшення води Ecosoft FK1018CABCEMIXC
Код: FK1018CABCEMIXC
Відгуків (1)
32 990грн
Тип
В наличии
img
Колба механічного очищення Ecosoft ВВ10 1"
Код: FPV4510ECO
Відгуків (1)
1 290грн
Тип
В наличии
img
Картридж з поліпропіленової нитки Ecosoft 4,5"x20" 20 мкм
Код: CPN452020ECO
Відгуків (1)
729грн
Тип картриджі і колби Тип картриджа механічний
В наличии
img
Колба механічного очищення Ecosoft ВВ20 1"
Код: FPV4520ECO
Відгуків (0)
1 790грн
Тип
В наличии
img
Фільтр механічного очищення для гарячої води Ecosoft 1/2"
Код: FPV12HWECO
Відгуків (0)
889грн
Тип картриджі і колби
В наличии
img
Фільтр механічного очищення високого тиску Ecosoft 1/2"
Код: FPV12PECO
Відгуків (1)
487грн
Тип компактні фільтри
В наличии
img
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard 5-50P з помпою
Код: MO550PECOSTD
Відгуків (0)
5 790грн 6 500грн
Тип компактні фільтри
В наличии
img
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P'URE AquaCalcium MO675MACPURE
Код: MO675MACPURE
Відгуків (0)
10 000грн
Тип компактні фільтри
В наличии
img
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з помпою на станині 5-50P
Код: MO550PSECO
Відгуків (1)
8 152грн
Тип компактні фільтри
В наличии
img
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute 6-50M з мінералізатором
Код: MO650MECO
Відгуків (1)
6 990грн
Тип компактні фільтри
В наличии
img
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute 5-50
Код: MO550ECO
Відгуків (0)
6 590грн 6 700грн
Тип компактні фільтри
В наличии
New
img
Іонообмінна смола Ecosoft Amberlite MB20 H/OH 25 л
Код: MB20
Відгуків (0)
10 050грн

Фільтри для води

Кожна людина стикається з проблемою забрудненої води, а особливо це відноситься до власників дач і котеджів. Зараз очищення водопровідної води стала вимушеною необхідністю, а сучасні компанії створюють багато різноманітних очищувальних систем що б кожен міг знайти відповідний варіант будь то очищення води для побутового застосування або очищення питної води та насичення її мінералами.

Який найкращий фільтр для очищення води?

На сьогоднішній день конкретної відповіді на це запитання немає, так як вибір фільтра для води безмежний, і вибирати його потрібно тільки виходячи з якості вашої води, типу її забруднення, а також необхідно визначитися для яких цілей її будуть використовувати.

Водопровідна вода містить в собі такі типи домішок:

  1. Механічні домішки - до таких відносять іржу, пісок, мул
  2. Хімічні домішки - пестициди, нафтопродукти, хлор і його сполуки
  3. Органічні домішки - бактерії і різні мікроби

Всі фільтри для води відрізняються характеристиками і мають свої особливості. Припустимо, моделі проточних фільтрів видаляють забруднення тільки поверхнево, але перевагою таких проточних фільтрів для води є висока продуктивність. Таке обладнання рекомендують використовувати для водопровідної води з незначними забрудненнями. Мембранні фільтри для води очищають воду краще вищевказаних, за рахунок капілярної мембрани, проточна вода не відстоюється в ємності, а просто протікає, залишаючи такі забруднення як осад, пісок, іржа і навіть деякі бактерії і віруси в картриджах. Але найефективнішими вважаються системи зворотного осмосу, які здійснюють очистку як мінімум в п'ять етапів, а в деяких моделях налічують навіть до дев'ять ступенів очищення.

Зворотний осмос

Чому потрібен фільтр для води?

  • Очищення води від механічних домішок і забруднень

Для даної процедури вибирають фільтри механічної очистки, вони видаляють іржу, пісок, бруд, мул і окалини. Картриджного ФІЛЬТР ECOSOFT ВВ20 пропускає воду через поліпропіленовий картридж, завдяки якому повністю очищає воду від всіх домішок, сантехніка і труби будуть захищені від ушкоджень і появи накипу, а вода стане прозорою. Встановлюючи в квартирі або будинку фільтруючі системи Ви зможете знизити витрати на воду, так як обслуговування полягає лише в зміні картриджа, який можна придбати за доступною ціною.

  • Видалення заліза та марганцю

Артезіанську воду необхідно очищати від заліза і його домішок. КАРТРИДЖ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ЖЕЛЕЗА ECOSOFT повністю очистить воду від домішок заліза, пестицидів і нафтопродуктів. Використовуйте такий картридж в системах фільтрації і металевий присмак у воді повністю зникне, а на стінках посуду не буде залишатися коричневий осад, вода змінить червоно-коричневе забарвлення на прозорий.

  • пом'якшення води

Зайву жорсткість води можна визначити по утворилася накипу на чайнику і вапняному нальоті на сантехніці і кахлі. Така вода негативно впливає не тільки на побутові прилади, а й на організм людини. Щоб вирішити цю проблему необхідно використовувати КАРТРИДЖ ДЛЯ пом'якшення води ECOSOFT всередині якого міститься іонообмінна смола харчового класу для очищення холодної водопровідної води від солей жорсткості.

  • Видалення неприємного присмаку і запаху

У деяких населених пунктах використовують технологію хлорування води, перевагою є те що в воді знищуються бактерії, але негативною стороною в такому способі виступають шкідливі для організму людини хлорганіческіе з'єднання і неприйнятий запах води. Використовуючи КАРТРИДЖ З гранульоване активоване ВУГІЛЛЯМ ECOSOFT можна очистити воду від хлору і хлорганіческіх з'єднань, тим самим скорегувати колір і смак води. До складу картриджа входить високоякісний гранульований активоване вугілля з шкаралупи кокосових горіхів який зрадить очищеній воді солодкуватий приємний присмак.

  • обратноосмотичні системи

Очищати воду на молекулярному рівні в наш час може дозволити собі кожен споживач, такий спосіб виділяють найефективнішим. Використовуючи ФІЛЬТР ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ ECOSOFT P'URE з мінералізатором вода буде чиста на 99,8% так як пройде через п'ять ступенів очищення від домішок, бактерій, вірусів, неприємних смаків і запахів. Очищену воду рекомендують використовувати для дитячого харчування, страви збережуть всі корисні речовини, а побутові прилади будуть захищені від відкладень.

обратный осмос

В інтернет магазині ТЕПЛОПРОМ можна купити компактні фільтри для води, фільтри зворотного осмосу, а також картриджі і колби. Всі товари сертифіковані. Наші фахівці допоможуть підібрати фільтри для очищення води який підходить саме Вам! Також у нас можна зробити безкоштовний аналіз води, від вас вимагається тільки вода, яку потрібно перевірити. Зробивши безкоштовний аналіз води Ви зможете точно зрозуміти загальну картину забруднень що б в подальшому їх усунути!

фильтры обратного осмоса