Закладки

Труби для теплої підлоги

Виробник
Тип
Товщина стінки
Застосування
Тип з'єднання
Технологія
Матеріал
Діаметр
Бухта
Особливість
Колір
img
В наличии
48583
-34%
img
Труба KAN-therm Blue Floor PE-RT для теплої підлоги (6 бар, Tmax 70°) 16x2
Артикул: 0.2176OP 600m
Відгуків (1)
21грн 32грн
Діаметр 16 мм Матеріал сшитый полиэтилен Технологія pe-rt Тип труба Тип з'єднання натяжна гільза
В наличии
41802
img
Труба для теплої підлоги Heat-PEX PE-Xa 16x2,0 мм, бухта 480 м
Артикул: 1003160
Відгуків (0)
25грн
Бухта 480 м Діаметр 16 мм Застосування водопостачання Матеріал зшитий поліетилен Особливість киснево захисний шар
В наличии
593
img
Труба Rehau Rautherm S 17х2 мм бухта 500 м
Артикул: 136140500
Відгуків (0)
54грн
Бухта 500 м Діаметр 17 мм Застосування тепла підлога Матеріал зшитий поліетилен Особливість киснево захисний шар
В наличии
1829198175
-46%
img
Труба KAN-therm Blue Floor PE-RT для підлог. опалення, з антидиф. захистом (6 бар, Tmax 70°) 16x2, бух.200
Артикул: 1829198175
Відгуків (0)
21грн 39грн
В наличии
587
img
Труба Rehau Rautherm S 10х1,1 мм бухта 240 м
Артикул: 131128240
Відгуків (0)
38грн
Бухта 240 м Діаметр 10 мм Застосування тепла підлога Матеріал зшитий поліетилен Особливість киснево захисний шар
В наличии
43559
img
Труба Rehau Rautherm S 20х2,0 мм бухта 500 м
Артикул: 136160500
Відгуків (0)
68грн
Бухта 500 м Діаметр 20 мм Застосування тепла підлога Матеріал зшитий поліетилен Особливість киснево захисний шар
В наличии
43577
img
Труба Rehau Rautherm speed 16х1.5 мм бухта 500 м
Артикул: 160300500
Відгуків (0)
39грн
Бухта 500 м Діаметр 16 мм Застосування тепла підлога Матеріал зшитий поліетилен Особливість киснево захисний шар
В наличии
1007160
img
Труба для систем поверхневого опалення Heat-PEX РЕ-Ха Ø16x2,0 мм бухта 120 м
Артикул: 1007160
Відгуків (0)
35грн
В наличии
48584
img
Труба для теплої підлоги Berke Plastik PE-Xb з кисневим бар'єром 16х2 мм
Артикул: 3020.10.016
Відгуків (0)
19грн
Діаметр 16 мм Матеріал поліпропілен Особливість киснево захисний шар Технологія pe-xb Тип труба
В наличии
593
img
Труба Rehau Rautherm S 17х2 мм, бухта 500 м x 2
Артикул: 136140500_1
Відгуків (0)
54грн
Бухта 500 м Діаметр 17 мм Матеріал зшитий поліетилен Особливість киснево захисний шар Тип труба

ТРУБИ ДЛЯ теплої підлоги

ВОДЯНОЙ тепла підлога - ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Водяна тепла підлога є різновидом систем опалення, завдяки якій прогрів приміщення відбувається за допомогою теплоносія, що циркулює в трубах, які розташовані під покриттям підлоги. Такий вид обігріву є чудовою альтернативою класичним радіаторів і набирає все більшої популярності в нашій країні. Попит на даний спосіб опалення зростає завдяки високій ефективності, яка дозволяє власникам системи насолоджуватися комфортною температурою в приміщенні, а так само економити на опаленні. труба для теплого пола купить Водяна тепла підлога обігріває приміщення за допомогою циркуляції води в трубах рідини температури всього +30... + 40 ° С, на відміну від радіаторів, які перекачують рідину температурою + 50... + 75 ° С, таким чином можливо істотне зменшення витрат на підтримку комфортної температури. Є ще одна перевага водяного теплої підлоги над радіаторні опаленням, це рівномірний розподіл теплого повітря по всьому приміщенню, в той час як радіатор має зону найбільш і найменш теплого повітря в приміщенні. Схему Ви можете подивитися на зображенні (див. Малюнок).

ЩО ВАЖЛИВО ПРИ ВСТАНОВЛЕННЯ ВОДЯНОГО теплої підлоги?

Звичайно ж, головною складовою системи «теплої підлоги» є труба, по якій циркулює теплоносій, а також комплектуючі та фітинги. Від того, наскільки якісна продукція буде задіяна при установці, залежить те, наскільки довго прослужить система і чи буде вона давати збій або ж відслужить свій термін без пошкоджень або інших можливих неприємностей. Тому варто максимально уважно і відповідально поставитися до вибору труб для теплої підлоги. Дійсно хороша труба повинна бути високої міцності, кіслородонепроніцаемость, легко монтажні, так само труба повинна мати мінімальний радіус вигину і невеликий коефіцієнт лінійного розширення або ж «ефект пам'яті». Перераховані вище характеристики дуже важливі тому, як після прокладки труб вони заливаються бетоном, а в разі виникнення пошкоджень труби під час експлуатації системи бетон потрібно буде розбивати. Щоб уникнути подібних моментів вибирайте максимально якісну трубу для установки теплої підлоги.

Ще кілька моментів, які потрібно врахувати при виборі труби для теплої підлоги:

 • не можна застосовувати в системі водяного теплої підлоги труби, які не призначені для даної системи. Труби для гарячого і холодного водопостачання не застосовуються в системі водяного теплої підлоги
 • не можна застосовувати труби з чорного металу, так як в бетонні стіни і стяжки заборонено монтувати матеріали зі звареними швами
 • застосовуються труби, спеціально розроблені для даної системи і з відповідними підвищеним вимогам для експлуатації
 • рекомендований коефіцієнт лінійного розширення не повинен перевищувати 0,025 мм / мК, а показник теплопровідності - 0,43 Вт / мК

Для монтажу теплої підлоги застосовуються такі типи труб:

 • металопластикові
 • мідні
 • поліпропіленові
 • поліетиленові

Отже, один з найважливіших питань - чому ж відрізняються вищевказані види труб і які переваги для застосування їх в системі теплої підлоги? - ми Вам нижче докладніше розповімо.

МІДНІ ТРУБИ

труба для теплого пола цена Мідні труби для теплої підлоги є кращим рішенням для установки як в даній системі, так і в інших системах трубопроводу. Все тому, що мідь - надійний і довговічний матеріал, а так само має високу теплопровідність. Однак через дуже високу вартість на матеріал водяна тепла підлога із застосуванням мідних труб зустрічається рідше. Так само для монтажу мідних труб необхідне спеціальне обладнання, яке, на жаль, так само дороге.

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ТРУБИ для теплої підлоги

Металопластикові труби мають алюмінієвий шар, який забезпечує невеликий ряд переваг у виборі металопластикової труби. Металопластикова труба має порівняно невеликий коефіцієнт лінійного розширення, завдяки цьому при нагріванні вони зберігають структуру. Такі труби здатні витримати великі навантаження, а також мають тривалий термін служби. Після вигину труба зберігає форму, тому її дуже зручно монтувати в спіральному або змейковідном положенні. До плюсів труби можна так само віднести невелику вагу і простий монтаж. Але, як і у всіх інших аналогів, у цій труби так само є деякі недоліки. Один з них - можливість розлому в разі перевищення допустимого радіуса вигину, так само ця труба трохи дорожче поліетиленових або поліпропіленових труб, проте, в рази дешевше мідної продукції. Особливістю металопластикової труби є її конструкція, а точніше, п'ятишарова структура, що складається з трьох основних шарів і двох сполучних:

 1. зовнішній захисний шар з поліетилену (або зшитого поліетилену) високої щільності
 2. газонепроникний алюмінієвий шар, виготовлений зі спеціальної фольги, яка зварюється по всій довжині труби внахлест або встик. Залежно від діаметра труби товщина цього шару може досягати від 0,2 до 2,5 мм.
 3. клейовий прошарок, яка служить надійним з'єднанням внутрішнього і алюмінієвого шарів
 4. внутрішній шар із зшитого поліетилену

труба для теплых полов

ТРУБИ ДЛЯ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ З ЗШИТОГО ПОЛІЕТИЛЕНУ

труба для теплого пола Такі труби розроблені за спеціальною технологією, яка передбачає використання високого тиску. Завдяки спеціальній технології ця труба набагато міцніше своїх аналогів, стійка до термічної дії, що може дозволити в разі потреби збільшувати температуру теплоносія в них.
Переваги труби із зшитого поліетилену для теплої підлоги:

 • високі характеристики міцності якості
 • невеликий радіус вигину
 • стійкість до високих температур
 • "Ефект пам'яті"
 • антідіфузіонная захист
 • гладка внутрішня поверхня, що запобігає появі нальоту
 • і найголовніше - відносно невисока вартість
 • така труба - одна з кращих по співвідношенню ціна-якість

Але і у даного типу труби є свої мінуси. Серед них - незбереження форми при прокладці і можливість пошкодження антідіфузіонного шару в процесі монтажу і заливки бетонної стяжки. Рекомендована щільність труби для теплої підлоги - 65-80%. Труби із зшитого поліетилену розробляються з різною щільністю, в залежності від методу зшивання:

 • зшитий пероксидамі поліетилен дає найвищу щільність 75-80%
 • метод зшивання з обробкою газом сіланом дає щільність 65%
 • метод зшивання за допомогою опромінення потоком електронів в магнітному полі дає щільність 60%
Поліетиленові труби з'єднуються з фітингами і між собою за допомогою насувної гільзи. Деякі моделі з'єднуються методом пайки. Перший варіант більш поширений і є надійним і максимально герметичним.
ПОЛІПРОПІЛЕНОВІ ТРУБИ ДЛЯ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ
трубы для теплого пола Найголовнішою перевагою над іншими аналогами є звичайно ж низька ціна поліпропіленових труб. Однак, крім гарної теплопровідності поліпропіленова труба не володіє істотними плюсами. Поліпропіленова труба для теплої підлоги недостатньо еластична. Застосування її можливо в даній системі, але радіус вигину в 8 діаметрів занадто великий, в порівнянні з поліетиленовими трубами, у яких він досягає 5 діаметрів. Таким чином труба, наприклад, діаметром 16 мм може прокладатися з мінімальною відстанню між витками в 128 мм, тим самим утворюючи великі порожні зони (проміжки) на поверхні підлоги, що говорить про неякісне прогріванні приміщення і статі. Через такого нюансу тепла підлога із застосуванням поліпропіленових труб трапляється вкрай рідко, навіть незважаючи на дешевизну матеріалу.

купить трубу для теплого пола

Вище Ви побачили головні переваги і недоліки кожного типу труб, що застосовуються для систем водяного теплої підлоги. Які труби використовувати для теплої підлоги - тепер залежить від того, які переваги Вам важливіше. Вибрати трубу для теплої підлоги Ви тепер можете самостійно, або ж якщо Ви потребуєте більш докладної консультації, допомоги у виборі необхідного матеріалу - Ви завжди можете звернутися до наших фахівців, які нададуть всю необхідну інформацію по продукції. Купити труби для теплої підлоги можна на нашому сайті ТЕПЛОПРОМ.